İki kızdan biri şimdi çok ünlü… 40 yıl sonra aynı poz!

Oyuncu Pınar Altuğ, çocukluk arkadaşı Pınar Jibo ile bir araya geldi. İki eski dost, yıllar önce verdikleri pozu tekrarladı. 

Pınar Altuğ, sayfasında paylaştığı karelerin altına “Bazen kelimeler kifayetsiz kalır” notunu düştü. 

YILLAR SONRA AYNI POZLARI VERDİLER

Magazin dünyasının ünlü isimleri, yıllar önce çekilen fotoğrafları bugüne uyarladı ve benzer pozları tekrar verdiler… İşte ortaya çıkan manzaralar…

‘BİR ELMANIN YARISIYDILAR’

2002 yılında yayınlanan ve 55 bölüm süren ‘Yarım Elma’ dizisi yıllar sonra bir araya gelen ikiz kardeşlerin hayatını ekrana getirdi. Bu sıcak hikayenin başrollerinde ise Janset Paçal ve Günay Karaoğaçoğlu yer aldı.

İkili aradan geçen zamana rağmen dostluklarını devam ettirdi.

Janset, dizideki kardeşi Günay Karacaoğlu’nu özel gününde yalnız bırakmadı. Doğum gününden fotoğrafları şu notla paylaştı:

“O benim hem canım hem gardaşım. İyi ki doğmuş da yollarımız ve kalplerimiz birleşmiş. Seni çok seviyorum canım gardaşım. Nice güzel yaşlara.”

 

‘DEĞİŞEN SADECE SAÇ RENGİ’

Süheyl ve Behzat Uygur, bir dönem “Şahane Pazar” programını birlikte sundukları İpek Tanrıyar’la yıllar sonra yeniden bir araya geldi.

Tanrıyar, oyunlarını izlemeye gittiği Uygur kardeşleri kuliste ziyaret etti ve ikiliyle 2002’de verdiği pozu tekrarladı.

Behzat Uygur eski ve yeni fotoğraflarını Instagram’da “İpek oyunumuza geldi. Bir önce-sonra yapalım dedik” notuyla paylaştı.

Tanrıyar da kendi sayfasına eklediği o karelerin altına şöyle yazdı: “Mazi kalbimde öyle güzel ki, en az şimdiki gibi.” Paylaşıma “O döneme ışınlandım”, “Değişen sadece saç rengi” şeklinde yorumlar geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir